Tworzenie stron internetowych

Mojusz

Zobacz naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje strony www które przyciągną klientów w mieście Mojusz. Zapewniemy profesjonalne podejście do Twojego biznesu. Konkurencyjne ceny i fachowe wykonanie zapewni Ci sukces. Adres w internecie jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, profesjonalnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają kupującego do skorzystania z Twojej oferty. Rozwiązania z wysokiej półki jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Mojusz - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Mojusz" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Mojusz warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Mojusz" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Mojusz" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Mojusz i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Mojusz

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Mojusz
Budynek szkoły podstawowej
Budynek szkoły podstawowej
Państwo  Polska
Województwo pomorskie
Powiat kartuski
Gmina Sierakowice
Wysokość 269 m n.p.m.
Liczba ludności (2009) 478[1]
Strefa numeracyjna (+48) 58
Kod pocztowy 83-334 Miechucino
Tablice rejestracyjne GKA
SIMC 0171144
Położenie na mapie gminy Sierakowice
Mapa lokalizacyjna gminy Sierakowice
Mojusz
Mojusz
Położenie na mapie powiatu kartuskiego
Mapa lokalizacyjna powiatu kartuskiego
Mojusz
Mojusz
Położenie na mapie województwa pomorskiego
Mapa lokalizacyjna województwa pomorskiego
Mojusz
Mojusz
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Mojusz
Mojusz
Ziemia54°20′44″N 17°57′59″E/54,345556 17,966389

Mojusz (dodatkowa nazwa w j. kaszub. Mòjsz) – wieś kaszubska na Pojezierzu Kaszubskim w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Sierakowice na obszarze Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa gdańskiego.

Mojusz jest najwyżej położoną miejscowością całego Niżu Polskiego[potrzebny przypis]. Wieś jest siedzibą sołectwa Mojusz, w którego skład wchodzą również miejscowości Mojuszewska Huta, Karwacja i Poljańska. Na południe od miejscowości znajduje się rezerwat przyrody Żurawie Chrusty. Znajduje się tu również placówka Ochotniczej Straży Pożarnej.

Historia[edytuj]

Od końca I wojny światowej wieś znajdowała się ponownie w granicach Polski (powiat kartuski). W 1942 r., w ramach polityki germanizacji nazw miejscowych pochodzenia słowiańskiego, okupacyjna administracja niemiecka zastąpiła historycznie ukształtowaną, niemiecką nazwę miejscowości Moisch[2] formą Mooswalde (mchowy las).

Zobacz też[edytuj]

Przypisy

  1. Mojusz w Banku Danych Centralnych. Główny Urząd Statystyczny. [dostęp 2014-02-20].
  2. F. Lorentz "Polskie i kaszubskie nazwy miejscowości na Pomorzu Kaszubskiem" (​ISBN 83-60437-22-X​) (​ISBN 978-83-60437-22-3​)
'