Tworzenie stron internetowych

Zamostne

Oceń naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje sklepy www które przyciągną klientów w mieście Zamostne. Zapewniemy wyjątkowe podejście do Twojego biznesu. Konkurencyjne ceny i profesjonalne wykonanie zapewni Ci sukces. Adres w internecie jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, kreatywnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają oferenta do skorzystania z Twojej oferty. Rozwiązania z wysokiej półki jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Zamostne - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Zamostne" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Zamostne warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Zamostne" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Zamostne" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Zamostne i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Zamostne

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Zamostne
Państwo  Polska
Województwo pomorskie
Powiat wejherowski
Gmina Wejherowo
Liczba ludności (2014) 162
Strefa numeracyjna (+48) 58
Kod pocztowy 84-252
Tablice rejestracyjne GWE
SIMC 0176549
Położenie na mapie gminy Wejherowo
Mapa lokalizacyjna gminy Wejherowo
Zamostne
Zamostne
Położenie na mapie powiatu wejherowskiego
Mapa lokalizacyjna powiatu wejherowskiego
Zamostne
Zamostne
Położenie na mapie województwa pomorskiego
Mapa lokalizacyjna województwa pomorskiego
Zamostne
Zamostne
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Zamostne
Zamostne
Ziemia54°38′51″N 18°06′58″E/54,647500 18,116111

Zamostne (dodatkowa nazwa w j. kaszub. Zômòstné) – wieś kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, w gminie Wejherowo w pradolinie Redy.

Geografia[edytuj]

Zamostne leży na trasie zawieszonej obecnie linii kolejowej WejherowoChoczewoLębork (linia ta w latach 80. XX wieku miała stanowić element zelektryfikowanego połączenia do Elektrowni Jądrowej w Żarnowcu – perspektywicznego rozszerzenia sieci trójmiejskiej SKM). W ostatnich latach trakcja elektryczna została całkowicie zdemontowana, a sama linia zawieszona.

Wieś jest częścią składową sołectwa Kniewo.

Ludność miejscowości w latach:

  • 2006 - 155 mieszkańców
  • 2014 - 162 mieszkańców

Historia[edytuj]

Od 1919 roku miejscowość należała do ówczesnego powiatu morskiego II Rzeczypospolitej. Północne krańce wsi (rzeka Reda) stanowiły do 1 września 1939 roku granicę polsko - niemiecką; teraz zaś rzeka Reda jest granicą między wsiami Zamostne i Kniewo.

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa gdańskiego.

W okresie międzywojennym znaczna część Zamostnego należała do Augustyna Labudy.

Zobacz też[edytuj]

'