Tworzenie stron internetowych

Płośnica

Zobacz naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje strony www które przyciągną klientów w mieście Płośnica. Zapewniemy indywidualne podejście do Twojego biznesu. Konkurencyjne ceny i z dbałością o detale wykonanie zapewni Ci sukces. Miejsce w internecie jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, dokładnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają oferenta do skorzystania z Twojej oferty. Nowoczesne technologie jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Płośnica - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Płośnica" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Płośnica warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Płośnica" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Płośnica" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Płośnica i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Płośnica

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Płośnica
Państwo  Polska
Województwo warmińsko-mazurskie
Powiat działdowski
Gmina Płośnica
Liczba ludności (2006) 1060[1]
Strefa numeracyjna (+48) 23
Kod pocztowy 13-206
Tablice rejestracyjne NDZ
SIMC 0122482
Położenie na mapie województwa warmińsko-mazurskiego
Mapa lokalizacyjna województwa warmińsko-mazurskiego
Płośnica
Płośnica
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Płośnica
Płośnica
Ziemia53°16′20″N 20°00′38″E/53,272222 20,010556

Płośnica (niem. Heinrichsdorf) – wieś w Polsce położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie działdowskim, w gminie Płośnica, na szlaku kolejowym pomiędzy Działdowem i Lidzbarkiem. Jest siedzibą gminy Płośnica.

Miejscowość została przyłączona do Polski w wyniku traktatu wersalskiego w styczniu 1920 r. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa ciechanowskiego.

W Płośnicy znajduje się zabytkowy kościół pw. św. Barbary z 1404 r., który od XVI wieku do 1945 był świątynią ewangelicką należącą do parafii znajdującej się w obrębie Superintendentury Działdowo Ewangelickiego Kościoła Unijnego[2] .

W Płośnicy organizowany jest coroczny Ogólnopolski Przegląd Teatrów Amatorskich – "Płośnickie Lato Teatralne", zazwyczaj pod koniec czerwca lub na początku lipca[3].

Przy OSP w Płośnicy od 1979 roku działa Młodzieżowa Orkiestra Dęta. Z orkiestrą występuje również liczna grupa mażoretek, którą prowadzi Jadwiga Józefowicz[4].

W Płośnicy od 2001 działa Omen Club, duży klub dyskotekowy z dwiema salami tanecznymi.

Przypisy

  1. na podstawie bazy.hoga.pl [dostęp:2010-11-17]
  2. na podstawie opisu na stronie diecezji toruńskiej [dostęp: 2011-08-14]
  3. na podstawie strony
  4. na podstawie www.orkiestraplosnica.republika.pl

Linki zewnętrzne[edytuj]

'