Tworzenie stron internetowych

Panki

Oceń naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje sklepy www które przyciągną klientów w mieście Panki. Zapewniemy wyjątkowe podejście do Twojego biznesu. Konkurencyjne ceny i profesjonalne wykonanie zapewni Ci sukces. Strona internetowa jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, dobrze wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają kupującego do skorzystania z Twojej oferty. Aktualne rozwiązania jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Panki - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Panki" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Panki warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Panki" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Panki" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Panki i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Panki

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Ten artykuł dotyczy wsi. Zobacz też: inne znaczenia tego słowa.
Panki
Herb Flaga
Herb Panek Flaga Panek
Stacja kolejowa w Pankach
Stacja kolejowa w Pankach
Państwo  Polska
Województwo śląskie
Powiat kłobucki
Gmina Panki
Wysokość 230-250 m n.p.m.
Liczba ludności (2008) 1733
Strefa numeracyjna (+48) 34
Kod pocztowy 42-140
Tablice rejestracyjne SKL
SIMC 0141887
Położenie na mapie województwa śląskiego
Mapa lokalizacyjna województwa śląskiego
Panki
Panki
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Panki
Panki
Ziemia50°52′58″N 18°45′04″E/50,882778 18,751111

Pankiwieś w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim, w gminie Panki. Miejscowość jest siedzibą gminy Panki.

Miejsce jednej z potyczek powstania styczniowego 26 lutego 1863 roku.

Historia[edytuj]

Panki leżą w Częstochowskim Obszarze Rudonośnym. W okresie staropolskim i XIX wieku działała w Pankach huta, jedna z największych w kraju. W pierwszej połowie XVII odlewała ona działa między innymi dla klasztoru Jasnogórskiego. W XIX wieku był to zakład wielkopiecowy. Nawiązuje do niej herb gminy. Od 1927 do 1928 roku w Pankach działa kopalnia odkrywkowa rud żelaza "Krystyna". W latach 1934-1940 w Pankach funkcjonowała kopalnia rud żelaza "Krystyna" należące do kopalni podziemnych firmy "Modrzejów-Hantke" Zakłady Górniczo-Hutnicze S.A. w Konopiskach. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa częstochowskiego.

Transport[edytuj]

Przez Panki przebiega droga wojewódzka nr 494. Z Panek można dostać się do Katowic, Tarnowskich Gór i Wielunia, ponieważ leżą na trasie kolejowej WieluńKatowice. Na stacji kolejowej Panki zatrzymują się pociągi osobowe i przejeżdżają przez nią pociągi towarowe.

Sport[edytuj]

We wsi działa klub sportowy KS Panki. Klub rozpoczął działalność w 1935 roku. Obecnie drużyna piłkarska występuje w rozgrywkach częstochowskiej ligi okręgowej. Mecze drużyny KS Panki rozgrywane są na stadionie przy ulicy Częstochowskiej 15[1].

Sławni ludzie urodzeni w Pankach[edytuj]

Przypisy

  1. Skarb – KS Panki (pol.). 90minut.pl. [dostęp 2012-06-23].

Bibliografia[edytuj]

'