Tworzenie stron internetowych

Puszcza Mariańska

Oceń naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje sklepy w internecie które przyciągną klientów w mieście Puszcza Mariańska. Zapewniemy dokładne podejście do Twojego biznesu. Niskie ceny i z dbałością o detale wykonanie zapewni Ci sukces. Miejsce w internecie jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, ładnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają kupującego do skorzystania z Twojej oferty. Nowoczesne technologie jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Puszcza Mariańska - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Puszcza Mariańska" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Puszcza Mariańska warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Puszcza Mariańska" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Puszcza Mariańska" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Puszcza Mariańska i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Puszcza Mariańska

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Zobacz też: inne znaczenia.
Puszcza Mariańska
Herb
Herb
Zespół klasztorny marianów
Zespół klasztorny marianów
Państwo  Polska
Województwo mazowieckie
Powiat żyrardowski
Gmina Puszcza Mariańska
Liczba ludności (2011) 590[1][2]
Strefa numeracyjna 46
Kod pocztowy 96-330
Tablice rejestracyjne WZY
SIMC 0734966
Położenie na mapie gminy Puszcza Mariańska
Mapa lokalizacyjna gminy Puszcza Mariańska
Puszcza Mariańska
Puszcza Mariańska
Położenie na mapie powiatu żyrardowskiego
Mapa lokalizacyjna powiatu żyrardowskiego
Puszcza Mariańska
Puszcza Mariańska
Położenie na mapie województwa mazowieckiego
Mapa lokalizacyjna województwa mazowieckiego
Puszcza Mariańska
Puszcza Mariańska
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Puszcza Mariańska
Puszcza Mariańska
Ziemia51°58′43″N 20°21′00″E/51,978611 20,350000

Puszcza Mariańska (kiedyś Puszcza Korabiewicka) – wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie żyrardowskim, w gminie Puszcza Mariańska. Położona nad rzeką Korabiewką (dopływ Rawki).

Do 1953 roku miejscowość była siedzibą gminy Korabiewice w województwie łódzkim. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa skierniewickiego.

Miejscowość jest siedzibą gminy Puszcza Mariańska. Jest sołectwem, w skład którego wchodzi Puszcza Mariańska i Olszanka[3]. We wsi znajduje się Liceum Ogólnokształcącego im. Czesława Tańskiego. W miejscowości znajduje się też klasztor księży marianów. Znajdował się tu niegdyś zabytkowy, drewniany kościół z 1755, który spłonął 2 maja 1993. Podjęto próby odbudowania go, jednakże – prawdopodobnie ze względów finansowych – obecnie możemy podziwiać jedynie niewielką część zabytkowego budynku.

Lasy na skraju wsi stanowią pozostałość puszcz mazowieckich i wchodzą w skład Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Część lasu jest objęta ochroną ścisłą (Rezerwat przyrody Puszcza Mariańska).

10 sierpnia 1683 król Jan III Sobieski w drodze do Wiednia zatrzymał się w tutejszym klasztorze. Według opowieści, władcy śpiącemu pod przyklasztorną lipą, przyśniła się Matka Boska, obiecując mu zwycięstwo pod Wiedniem. Dla jego wojsk słońce miało świecić o godzinę dłużej, co miało zapewnić wygraną. Po wiktorii pod Wiedniem król miał ponownie tu odpoczywać. Uwiarygodnić mają to prezenty pozostawione w czasie drogi powrotnej m.in.: czaprak turecki, z którego uszyto kapę.

Szlaki piesze[edytuj]

Przypisy

Linki zewnętrzne[edytuj]

'