Tworzenie stron internetowych

Sokolina

Sprawdź naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje strony www które przyciągną klientów w mieście Sokolina. Zapewniemy indywidualne podejście do Twojego biznesu. Niskie ceny i dobre wykonanie zapewni Ci sukces. Miejsce w internecie jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, profesjonalnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają klienta do skorzystania z Twojej oferty. Aktualne rozwiązania jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Sokolina - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Sokolina" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Sokolina warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Sokolina" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Sokolina" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Sokolina i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Sokolina

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Sokolina
Państwo  Polska
Województwo świętokrzyskie
Powiat kazimierski
Gmina Czarnocin
Strefa numeracyjna (+48) 41
Tablice rejestracyjne TKA
SIMC 0236116
Położenie na mapie województwa świętokrzyskiego
Mapa lokalizacyjna województwa świętokrzyskiego
Sokolina
Sokolina
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Sokolina
Sokolina
Ziemia50°18′06″N 20°36′02″E/50,301667 20,600556

Sokolinawieś w Polsce położona w województwie świętokrzyskim, w powiecie kazimierskim, w gminie Czarnocin[1].

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa kieleckiego.

Zabytki[edytuj]

Barokowy kościół pw. św. Michała Archanioła, wzniesiony w latach 1651–1660 staraniem ks. Tomasza Matiaszkiewicza. W 1933 r. świątynię rozbudowano do czteroprzęsłowej nawy dobudowano piąte przęsło. Wzniesiono także nowe prezbiterium oraz kaplice od strony północnej i południowej. Kościół posiada wczesnobarokowy ołtarz główny oraz dwa barokowe ołtarze boczne. W lewym ołtarzu bocznym umieszczony jest obraz Matki Boskiej z Dzieciątkiem z XVII w.

Kościół oraz dzwonnica z 1842 r. zostały wpisane do rejestru zabytków nieruchomych (nr rej.: A.182/1-2 z 15.02.1967)[2].

Osoby związane z Sokoliną[edytuj]

  • Jan Pszczoła – polski działacz ludowy, żołnierz Batalionów Chłopskich.

Przypisy

  1. Główny Urząd Statystyczny: Rejestr TERYT. [dostęp 2013-03-10].
  2. Narodowy Instytut Dziedzictwa: Rejestr zabytków nieruchomych – województwo świętokrzyskie. 31 marca 2017; 7 miesięcy temu. [dostęp 2015-10-21]. s. 13.
'