Tworzenie stron internetowych

Stary Toruń

Sprawdź naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje sklepy internetowe które przyciągną klientów w mieście Stary Toruń. Zapewniemy dokładne podejście do Twojego biznesu. Konkurencyjne ceny i z dbałością o detale wykonanie zapewni Ci sukces. Adres w internecie jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, profesjonalnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają klienta do skorzystania z Twojej oferty. Rozwiązania z wysokiej półki jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Stary Toruń - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Stary Toruń" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Stary Toruń warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Stary Toruń" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Stary Toruń" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Stary Toruń i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Stary Toruń

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Stary Toruń
tablica miejscowości
tablica miejscowości
Państwo  Polska
Województwo kujawsko-pomorskie
Powiat toruński
Gmina Zławieś Wielka
Liczba ludności (III 2011) 1525[1]
Strefa numeracyjna (+48) 56
Tablice rejestracyjne CTR
SIMC 0851130
Położenie na mapie gminy Zławieś Wielka
Mapa lokalizacyjna gminy Zławieś Wielka
Stary Toruń
Stary Toruń
Położenie na mapie powiatu toruńskiego
Mapa lokalizacyjna powiatu toruńskiego
Stary Toruń
Stary Toruń
Położenie na mapie województwa kujawsko-pomorskiego
Mapa lokalizacyjna województwa kujawsko-pomorskiego
Stary Toruń
Stary Toruń
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Stary Toruń
Stary Toruń
Ziemia53°01′31″N 18°28′51″E/53,025278 18,480833
Obelisk w domniemanym miejscu pierwotnej lokalizacji Torunia

Stary Toruńwieś w Polsce położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie toruńskim, w gminie Zławieś Wielka.

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa toruńskiego. Według Narodowego Spisu Powszechnego (III 2011 r.) liczyła 1525 mieszkańców[1]. Jest drugą co do wielkości miejscowością gminy Zławieś Wielka.

Wieś jest pierwotnym miejscem lokacji Torunia w 1233 r., skąd po około 3 latach dokonano translokacji (przeniesienia) miasta na obecne miejsce. Według źródeł istniała tutaj warownia krzyżacka oraz osada z kościołem (rozebranym w XVI w.). Dokładne położenie tej osady pozostało do dzisiaj nieznane.

Przypisy

'