Tworzenie stron internetowych

Szaflary

Zobacz naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje wyzytówki online które przyciągną klientów w mieście Szaflary. Zapewniemy dokładne podejście do Twojego biznesu. Atrakcyjne ceny i dobre wykonanie zapewni Ci sukces. Adres w internecie jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, dobrze wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają oferenta do skorzystania z Twojej oferty. Rozwiązania z wysokiej półki jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Szaflary - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Szaflary" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Szaflary warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Szaflary" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Szaflary" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Szaflary i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Szaflary

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Szaflary
Rynek i kościół w Szaflarach
Rynek i kościół w Szaflarach
Państwo  Polska
Województwo małopolskie
Powiat nowotarski
Gmina Szaflary
Liczba ludności (2006) 2,2 tys.[1]
Strefa numeracyjna (+48) 18
Kod pocztowy 34-424
Tablice rejestracyjne KNT
SIMC 0466550
Położenie na mapie województwa małopolskiego
Mapa lokalizacyjna województwa małopolskiego
Szaflary
Szaflary
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Szaflary
Szaflary
Ziemia49°25′24″N 20°01′37″E/49,423333 20,026944

Szaflarywieś w Polsce położona w województwie małopolskim, w powiecie nowotarskim, w gminie Szaflary. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa nowosądeckiego. Miejscowość jest siedzibą gminy Szaflary. W latach 1969–1990 działała tutaj największa w Polsce wytwórnia nart Polsport Szaflary.[2]

Położenie[edytuj]

Położona jest na pograniczu dwóch regionów geograficznych: Kotlina Nowotarska i Pogórze Bukowińskie, pod względem historyczno-etnograficznym należy do Podhala[3].

Przez miejscowość przechodzi łącząca Kraków z Zakopanem droga krajowa nr 47, będąca częścią Zakopianki.

Zarys historii[edytuj]

 Osobny artykuł: Zamek w Szaflarach.

W średniowieczu na terenie miejscowości znajdował się zamek, obecnie nieistniejący. W Szaflarach urodził się Jakub Kazimierz Rubinkowski (1668–1749), rajca toruński i pisarz polski epoki saskiej.

W roku 1350 w Szaflarach powstała parafia św. Andrzeja Apostoła. Siedzibą parafii jest kościół św. Andrzeja Apostoła pochodzący z początku XIX w.[4]

 Kąpieliska geotermalne[edytuj]

W 2008 roku otwarto kompleks basenów (otwartych i krytych) "Termy Szaflary" o powierzchni 970 m² zasilanych wodą termalną z miejscowego odwiertu. A w 2014 drugie konkurencyjne kąpielisko "Gorący Potok".[5]

Przypisy

  1. Powiat Nowotarski.
  2. Dr Leon Rak: Zarys ewolucji sprzętu narciarskiego.
  3. Jerzy Kondracki: Geografia regionalna Polski. Warszawa: Wyd. Naukowe PWN, 1998. ISBN 83-01-12479-2.
  4. Historia Parafii. Parafia w Szaflarach. [dostęp 2014-10-08].
  5. Baseny termalne w Polsce | Termy | Ranking, infobasen.pl [dostęp 2017-02-20].

Linki zewnętrzne[edytuj]

'