Tworzenie stron internetowych

Zalesie Górne

Zobacz naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje sklepy www które przyciągną klientów w mieście Zalesie Górne. Zapewniemy szczegółowe podejście do Twojego biznesu. Niskie ceny i fachowe wykonanie zapewni Ci sukces. Adres w internecie jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, dokładnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają kupującego do skorzystania z Twojej oferty. Nowoczesne technologie jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Zalesie Górne - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Zalesie Górne" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Zalesie Górne warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Zalesie Górne" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Zalesie Górne" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Zalesie Górne i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Zalesie Górne

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Zalesie Górne
Zalesie Górne
Państwo  Polska
Województwo mazowieckie
Powiat piaseczyński
Gmina Piaseczno
Sołectwo Zalesie Górne
Liczba ludności (2014-09-30) 3161[1]
Strefa numeracyjna (+48) 22
Kod pocztowy 05-540
Tablice rejestracyjne WPI
SIMC 0006617
Położenie na mapie gminy Piaseczno
Mapa lokalizacyjna gminy Piaseczno
Zalesie Górne
Zalesie Górne
Położenie na mapie powiatu piaseczyńskiego
Mapa lokalizacyjna powiatu piaseczyńskiego
Zalesie Górne
Zalesie Górne
Położenie na mapie województwa mazowieckiego
Mapa lokalizacyjna województwa mazowieckiego
Zalesie Górne
Zalesie Górne
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Zalesie Górne
Zalesie Górne
Ziemia52°01′40″N 21°02′11″E/52,027778 21,036389
Strona internetowa miejscowości

Zalesie Górnewieś sołecka w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie piaseczyńskim, w gminie Piaseczno, położona około 3 km na południowy wschód od Piaseczna i 28 km od centrum Warszawy.

Miejscowość powstała w 1930 roku.

Kościół parafialny

Zalesie Górne jest miejscowością letniskową położoną w Chojnowskim Parku Krajobrazowym, jednym z miejsc wypoczynku mieszkańców Warszawy.

Ze wsi pochodzi zespół Bornus Consort.

Infrastruktura[edytuj]

Przez wieś przebiega droga wojewódzka nr 873. Miejscowość znajduje się w obszarze drugiej strefy komunikacyjnej Warszawy, w skład której wchodzi linia kolejowa nr 8 relacji Warszawa - Warka - Radom - Kielce - Kraków z przystankiem kolejowym Zalesie Górne oraz autobusy ZTM L-13 oraz L-19[2].

Wspólnoty wyznaniowe[edytuj]

Miejscowość jest siedzibą rzymskokatolickiej parafii św. Huberta należącej do dekanatu piaseczyńskiego w archidiecezji warszawskiej. Znajduje się tu też Sala Królestwa miejscowego Chrześcijańskiego Zboru Świadków Jehowy[3].

Przypisy

  1. Strona gminy, liczba ludności
  2. Urząd Miasta i Gminy Piaseczno. 2012. [dostęp 2012-06-23].
  3. Dane według raportów wyszukiwarki zborów (www.jw.org) z 5 czerwca 2014.
'