Tworzenie stron internetowych

Złochowice

Oceń naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje strony www które przyciągną klientów w mieście Złochowice. Zapewniemy dokładne podejście do Twojego biznesu. Konkurencyjne ceny i z dbałością o detale wykonanie zapewni Ci sukces. Strona internetowa jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, ładnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają kupującego do skorzystania z Twojej oferty. Aktualne rozwiązania jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Złochowice - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Złochowice" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Złochowice warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Złochowice" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Złochowice" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Złochowice i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Złochowice

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Złochowice
Państwo  Polska
Województwo śląskie
Powiat kłobucki
Gmina Opatów
Liczba ludności (2008) 1 283
Strefa numeracyjna (+48) 34
Kod pocztowy 42-152 Opatów
Tablice rejestracyjne SKL
SIMC 0141166
Położenie na mapie województwa śląskiego
Mapa lokalizacyjna województwa śląskiego
Złochowice
Złochowice
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Złochowice
Złochowice
Ziemia50°55′08″N 18°50′02″E/50,918889 18,833889

Złochowicewieś w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim, gminie Opatów.

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa częstochowskiego.

Historia[edytuj]

Dawna własność królewska w starostwie krzepickim, w powiecie lelowskim, należącym do parafii w Kłobucku. Według lustracji z 1564 r. we wsi było 8 kmieci na półłankach. W ramach obowiązków wozili sieci na pola w czasie polowania. Karczmarz na zagrodzie płacił od szynku i posiadanej roli. 7 kmieci płaciło miodowe. W 1787 r. w Złochowicach mieszkało 312 osób, w tym 7 Żydów. Lustracja powiatu lelowskiego z 1789 r. wykazała: 70 gospodarstw, 61 domów (browar i 60 chałup) i 315 mieszkańców (148 kobiet). W roku 1781 we wsi było 65 domów i 320 mieszkańców (w tym 154 kobiety). Działała tu kopalnia rud żelaza "Złochowice".

Bibliografia[edytuj]

'